Перевірка і корекція обмежень завдань

магниевый скраб beletage

Обмеження завдання можуть бути зручні для створення точнішого плану шляхом пов'язування завдань з певними датами. Наприклад, можна визначити, що завдання повинно бути розпочате не раніше або завершене не пізніше певної дати. Щоб краще відобразити час виконання завдання, можна змінити стандартне обмеження завдання «Якомога раніше» на будь-яке з інших семи обмежень або знов повернутися до стандартного.

У меню Вигляд виберіть уявлення Діаграма Ганта.

У меню Вигляд виберіть команди Таблиця та Інші таблиці.

У списку Таблиці виберіть Дати обмежень і натисніть кнопку Застосувати.

У таблиці «Дати обмежень» подані назва завдання, тривалість, тип всіх обмежень і дата обмеження, у міру застосування.

Якщо потрібне поле не виведено на екран, натисніть клавішу TAB, щоб перейти в нього.

Для кожного завдання з обмеженням, відмінним від стандартного «Якомога раніше», слід переглянути завдання-поперед- ники і завдання — послідовники на діаграмі Ганта, щоб переконатися в необхідності обмеження.

При необхідності змініть обмеження.

Щоб змінити тип обмеження, в полі Тип обмеження кликніть стрілкою, а потім виберіть відповідне обмеження.

Щоб змінити дату обмеження, введіть або виберіть дату в полі Дата обмеження.

Щоб видалити зайве обмеження, замініть його на стандартне «Якомога раніше».

Якщо була введена початкова дата завдання або для зміни початкової дати був переміщений відрізок на діаграмі Ган- та, в Microsoft Project встановлюється обмеження «Початок не раніше» на основі нової початкової дати. Якщо була введена кінцева дата завдання, в Microsoft Project автоматично призначається обмеження «Закінчення не раніше». Якщо це не потрібне, замініть ці обмеження на «Якомога раніше».

Якщо проект планується з кінцевої дати, то при введенні початкової дати завдання або переміщенні відрізка діаграми Ганта для зміни початкової дати встановлюється обмеження «Початок не пізніше». Якщо введена кінцева дата завдання, в Microsoft Project автоматично призначається обмеження «Закінчення не пізніше». Якщо це не потрібне, замініть ці обмеження на «Якомога пізніше».