Порівняння ходу виконання завдань з планом

магниевый скраб beletage

Щоб визначити завдання, дати яких істотно відрізняються від дат в базовому плані, використовуйте уявлення «Діаграма Ганта з відстеження». Після цього можна скоректувати залежності завдань, наново призначити ресурси або видалити певні завдання, щоб не порушувалися крайні терміни.

В уявленні «Діаграма Ганта з відстеженням» кожен відрізок завдання відображає дату початку і закінчення за базовим планом разом з поточними датами завдання і закінчення.

У міру введення фактичних даних верхній відрізок може переміщатися, демонструючи відхилення від плану. Наприклад, якщо дата початку завдання «Опис експонатів» зміщується на два дні, а завдання виконано на 55 %, то червоний календарний відрізок зсувається на два дні щодо нижнього відрізка базового плану.

У меню Вигляд виберіть команду Діаграма Ганта з відсте- женням.

Щоб проглядати поля відхилень, в меню Вигляд виберіть команди Таблиця і Відхилення.

При необхідності натисніть клавішу TAB для перегляду полів відхилень. Щоб відомості про відхилення були доступні, необхідно мати збережений базовий план.

У меню Вигляд виберіть команди Панелі інструментів і Від- стеження.

Відновіть відомості про хід виконання завдань в проекті. Якщо завдання було розпочато або закінчено відповідно до календарного плану, виберіть його і натисніть кнопку Відновити за графіком.