4.4. Інформаційна система SureTrak (Фірма Primavera Systems, Inc.)

магниевый скраб beletage

Окрім P3, компанією Primavera Systems постачається полегшена система для УП — SureTrak ($700). Цей програмний продукт орієнтований на невеликі проекти, підпроекти, роботу конкретних виконавців з фрагментами проектів. SureTrak має ті ж засоби, що і P3 в плані організації проекту за кодами і фільтрацією інформації, встановлення обмежень і розрахунку розкладу, але в той же час існує ряд обмежень і додаткових можливостей.

З обмежень слід зазначити відсутність засобів багатопроектно- го управління і фрагментації проектів, менший розмір проектів, скромніші засоби створення звітів. Проте, в SureTrak з'явилися календарі ресурсів і, як наслідок можливість розрахунку довготрива- лості робіт з урахуванням узгодження календарів виконавців (очікується, що календарі ресурсів з'являться і в наступній версії P3). Крім того, у ресурсів з'явилася додаткова категорія — дохід. SureTrak відрізняється від всієї решти продуктів Primavera тим, що він повністю русифікований і постачається разом з інструкцією для користувача російською мовою.

SureTrak здійснює імпорт/експорт файлів у форматах P3 і MS Project.

Лідерське становище компанії Primavera на ринку відчувається досить-таки вагоме. її системи найбільш функціональні, проте мають і найвищу вартість на ринку, тому не популярні серед менеджерів, що працюють над невеликими проектами. Пакет Primavera по-справжньому ефективний в тих проектах, де зайнято понад 350 учасників. У подібних випадках продукту Primavera рівних немає — широкі можливості щодо настройки оптимізації, а також безліч способів контролю роблять SureTrak Project Manager оптимальним вибором для великих проектів з чисельністю підрядчиків і тривалим терміном реалізації.