Картка «Деталізація»

магниевый скраб beletage

Для детального розгляду будь-яких розрахункових даних слід визначити склад таблиць, які необхідно сформувати в результаті розрахунку проекту. Вибір таблиці, що містить необхідні дані, визначається установкою параметра з найменуванням відповідної таблиці. За допомогою кнопок «Увімкнути все» і «Вимкнути все» можна встановити або зняти всі прапорці одночасно. Після виконання розрахунку проекту вибрані в цьому діалозі таблиці деталізації можна переглянути в модулі «Деталізація результатів» розділу «Результати». Якщо в картці «Деталізація» не встановлений жоден параметр, то кнопка «Деталізація результатів» в розділі «Результати» не доступна.

Параметр «Аналіз беззбитковості», в нижній частині діалогу, указує, що при розрахунку проекту повинні бути виявлені значення основних параметрів, при яких проект є беззбитковим. Настройка параметрів розрахунку і перегляд результатів здійснюються в діалозі «Аналіз беззбитковості» в розділі «Аналіз проекту». Якщо параметр «Аналіз беззбитковості» не встановлений, то цей діалог не доступний.

Параметр «Доходи учасників», в нижній частині діалогу, указує, що при розрахунку проекту повинні бути визначені показники ефективності для учасників фінансування проекту. Настройка параметрів розрахунку і перегляд результатів здійснюються в діалозі «Доходи учасників» в розділі «Аналіз проекту». Якщо параметр «Доходи учасників» не встановлений, то цей діалог не доступний.

Параметр «Доходи підрозділів», в нижній частині діалогу, указує, що при розрахунку проекту повинні бути визначені показники ефективності для підрозділів, що беруть участь у проекті.

Настройка параметрів розрахунку і перегляд результатів здійснюються в діалозі «Доходи підрозділів» в розділі «Аналіз проекту». Якщо параметр «Доходи підрозділів» не встановлений, то цей діалог не доступний.