Картка «Показники ефективності».

магниевый скраб beletage

Вибір відповідних параметрів розрахунку показників ефективності дозволяє одержати коректну оцінку проекту, що враховує особливості його реалізації. Установка прапорця «Враховувати відсотки по кредитах» забезпечує розрахунок показників ефективності інвестицій з урахуванням виплат, пов'язаних з обслуговуванням кредиторської заборгованості. Якщо цей параметр не встановлений, то розраховується власна ефективність проекту без урахування вартості грошей, що залучаються для фінансування інвестиційних витрат. У полі з прокруткою, розміщеному в центральній частині картки, можна визначити відсоток виплат, які фінансуються за рахунок надходжень поточного місяця.

При установленні значення 100 %, розрахунок показників ефективності проводитиметься при передбаченні, що надходження кожного місяця в повному обсязі можуть використовуватися на покриття витрат, що здійснюються в тому ж місяці. У реальних умовах таке припущення не коректне, оскільки витрати нерідко виробляються на початку місяця, а надходження грошових коштів можуть бути в кінці місяця.

Для моделювання реального руху грошових коштів необхідно встановити значення даного параметра в межах від 0 до 100. Вибір значення 0 % означає, що всі поточні надходження йдуть на фінансування витрат наступного місяця.

У полі з прокруткою, розташованому в нижній частині діалогу, встановлюється період розрахунку показників ефективності. Використання цього параметра дозволяє оцінити ефективність інвестицій не тільки на момент закінчення проекту, але і на проміжних етапах його реалізації.