Банк. Система обліку.

магниевый скраб beletage

Діалог «Банк, система обліку» призначений для визначення основних правил обліку фінансової діяльності підприємства. Діалог відкривається натисненням кнопки «Банк, система обліку» в розділі «Компанія». У полі із списком, розміщеному у верхній частині діалогу, слід вибрати місяць, з якого починається фінансовий рік. Загальноприйнятий порядок обліку визначає початок фінансового року в січні. Від цього місяця ведеться відлік квартальних і річних періодів, за які визначаються результати фінансової діяльності.

Принцип обліку запасів: FIFO, LIFO або «По середньому» встановлюється в полі із списком, що знаходиться в центральній частині діалогу. Вибір принципу обліку може помітно вплинути на фінансові результати в окремі періоди діяльності підприємства.

Параметр «Показувати в балансі устаткування, одержане в лізинг» дозволяє відобразити специфіку обліку лізингових операцій.

Законодавство деяких країн вимагає «постановки на баланс» лізингового устаткування. Російські правила обліку до цього не зобов'язують; порядок обліку визначається умовами операції. Опис лізингових операцій, передбачених проектом, виконується в модулі «Лізинг» в розділі «Фінансування».