Податки

магниевый скраб beletage

Програма Project Expert 7 пропонує різноманітний набір інструментів для опису податкового оточення проекту. Різні види податків можна визначити при формуванні плану збуту, описі витрат, інших надходжень і виплат у відповідних розділах програми. Ці податки ми називатимемо приватними. Разом з тим, загальні умови оподаткування можна визначити в модулі «Податки».

Цей модуль призначений для введення даних про податки на основні види діяльності, передбачені проектом, і формування узагальненої картини податкового оточення. Ці податки ми називатимемо загальними.

Необхідно зазначити, що дана систематизація податкового оточення не має відношення до податкового законодавства і виражає лише особливості побудови опису умов оподаткування в програмі Project Expert 7.

При виконанні розрахунків програмою Project Expert 7 мають пріоритет приватні податки. Якщо на продукти або види витрат не встановлений приватний податок, то діють загальні податки.

В основному діалоговому вікні модуля «Податки» є можливості установки параметрів кожного виду стандартних податків з набору, поданою в початковій настройці програми Project Expert 7, видалення будь-якого з них або додавання нового, а також формування спеціальних умов нарахування і виплат для нестандартних податків.

Всі загальні податки, дія яких передбачається в проекті, містяться в таблиці «Список податків». У нижній частині діалогу відображаються параметри податку, вибраного в таблиці.

Приватні податки. Умови оподаткування, що впливають на окремі продукти, види витрат, інші надходження або виплати можуть встановлюватися в тих розділах програми, де описуються ці елементи проекту.