Актуалізоване Кеш-фло

магниевый скраб beletage

Звіт «Актуалізований Cash Flow» відкривається натисненням однойменної кнопки в розділі «Актуалізація».

При формуванні звіту «Актуалізований Cash Flow» програма використовує дані, введені в діалозі «Актуалізація». Якщо актуальні дані за будь-який період не введені, то програма враховує платежі за планом. Тому в діалозі «Актуалізація» необхідно вводити тільки ті платежі, які мають відхилення від тих, що заплановані.

Фактичні дані можна вводити не тільки в діалозі «Актуалізація», але і безпосередньо в таблицю «Актуалізований Cash Flow». Цей варіант може виявитися зручнішим, якщо в процесі контролю над проектом використовуються збільшені дані.

Перед проведенням розрахунку проекту таблицю «Актуалізований Cash Flow» необхідно закрити. Інакше програма видає повідомлення про те, що проект заблокований і перериває розрахунок.

Для введення актуальних даних в таблицю «Актуалізований Cash Flow» необхідно вказати період актуалізації в полі з прокруткою верхньої частини таблиці. Після визначення цього періоду, таблиця розмежовується вертикальною лінією, що відділяє вказане число місяців в лівій частині таблиці. Права частина таблиці містить дані, що не плануються, які не доступні для редагування. Зліва можна вводити фактичні суми виплат і надходжень.

При виборі для введення актуалізованих даних одного з описаних способів, застосування іншого неможливе. У разі введення даних в таблицю «Актуалізований Cash Flow», дані, введені в діалозі «Актуалізація», не використовуються при розрахунку.