Звички

магниевый скраб beletage

Головна і єдина звичка, яка повинна бути засвоєна для успішного застосування тайм-менеджменту — це «звичка регулярно змінювати свої звички».

Ситуація постійно змінюється, тому якщо протягом 2-3 років ви не змінюєте свої звички і вас все повністю влаштовує, то це є приводом замислитися: а чи розвиваєтеся ви? Звички варто змінювати кожні 3-6 місяців, інакше ефективність вашої роботи знижуватиметься. Якщо, наприклад, ви як бухгалтер звикли заповнювати всі документи самі, станете головним бухгалтером і не позбавитеся цієї звички, то ефективність вашої роботи буде достатня низкою. Коло ваших обов'язків зросте, і деякі з них просто необхідно буде розподілити між підлеглими.

На закінчення варто зазначити, що перелічені вище елементи тайм-менеджменту нерозривно пов'язані один з одним. Для ефективного витрачання свого часу необхідно враховувати кожний з цих елементів. І навички використання часу не приходять відразу, принципами тайм-менеджменту треба керуватися постійно і тоді «вас обов'язково наздожене успіх».

Як зручний засіб тайм-менеджменту можна використовувати спеціалізовану програму Microsoft Outlook.