Календар

магниевый скраб beletage

Багато людей для планування своєї діяльності використовують різні календарі, щоденники або, кінець кінцем, просто аркуш паперу, який, як правило, губиться, забуваючи нагадати господарю про важливу зустріч, захід або подію. Календар Outlook — це сучасний засіб планування особистої діяльності, який дозволяє відмовитися як від паперових аналогів, так і від деякого ряду електронних.

Для відкриття календаря клацніть по ярлику Календар (Calendar) на панелі Outlook або М «Вид» ^ Перейти ^ Календарь. На панелі перегляду інформації відобразиться вміст папки «Календарь» (рис. 2.5.).

За умовчанням панель перегляду інформації Календаря розділена на такі частини:

панель «Календарь» (зліва вгорі). Відображає дні поточного і подальшого місяця. Поточний день виділений і обведений в рамку.

панель «Список встреч» (праворуч). Відображає поточний день за годинником, з призначеними на нього зустрічами, зборами і подіями.

a s і

Для відображення більшої кількості місяців можна збільшити розмір «Календаря» за допомогою перенесення меж між панелями «Список зустрічей» (CalendarPad) і «Завдання» (TaskPad).

За умовчанням Календар Outlook відкривається, відображаючи панель «Календар» з активним поточним днем і панель «Список зустрічей» з погодинним розкладом зустрічей на цей день.

Поточний день — це день, встановлений на внутрішніх годинниках комп'ютера. Змінити поточну дату можна в діалоговому вікні «Дата/время» (Adjust Date/Time) на панелі управління Windows. Один із способів змінити активний день — клацнути мишею по ньому в «Календарі». При цьому активний день буде відзначений інверсійним виділенням, а поточний залишиться обведеним в рамку. Більш того, панель заголовка «Календаря» відобразить назву активної дати, а панель «Список зустрічей» — зустрічі активного дня.

Переміщаючись за допомогою стрілок у верхній частині «Календаря», можна перейти до дати, яка не відображається в ньому за умовчанням. Стрілка, направлена праворуч, відповідає переходу до майбутніх місяців, ліворуч — до минулих. Ще більш простий спосіб переходу до необхідної дати — клацнути по назві місяця в «Календарі», після чого з' явиться список, який містить сім місяців: три попередніх, поточний і три наступних. Можна скористатися універсальним діалоговим вікном «Перехід до дати» (Go to Date): Вид ^ Перейти ^ Перейти до дати. або <Ctrl>+<G>.

Після закінчення роботи з активним днем можна швидко перейти до дня поточного: Вид ^ Перейти ^ Сьогодні або КН «Сьогодні».

Подання. Подання — це формат відображення інформації на панелі «Список зустрічей». Є чотири основні подання: «День» (Day), «Рабочий тиждень» (Work Week), «Тиждень» (Week) і «Місяць» (Month). Для переходу від одного подання до іншого існує декілька способів: М «Вид» ^ День\Рабочий тиждень\Тиждень\Мі- сяць або КН День\Рабочий тиждень\Тиждень\Місяць або (День в Ка- лендарику} або <Alt>+<1> або <Alt>+<5>.

Подання «День». При відкритті папки «Календар» (Calendar) за умовчанням з' явиться подання «День» (Day). В цьому поданні список зустрічей складається з годинної шкали і власне поля із списком зустрічей (розкладом). Часова шкала за умовчанням розбита на 30-хвилинні

проміжки, при необхідності можна зменшити або збільшити хвилинний метраж проміжку. Підведіть покажчик до часової шкали, клацніть правою кнопкою миші і виберіть необхідну величину зі списку. Розклад служить для відображення намічених зустрічей. При стандартній часовій шкалі в розкладі поміщаються тільки 8 робочих годин, вони виділені жовтим кольором, а решта годинника — темно-жовтим.

Подання «День» (Day) є зручним при плануванні або перегляді зустрічей і подій, намічених на конкретний день, оскільки розклад в даному поданні відображає достатню інформацію, яка не вимагає відкриття форми для перегляду основних властивостей елемента.

Подання «Рабочая неделя». Подання «Рабочая неделя» (Work Week) за умовчанням відображає п'ять розкладів від понеділка до п'ятниці, включаючи активний день (рис. 2.6.).

Дане подання зручне для порівняння погодинної завантаженості в різні дні робочого тижня. Зважте на те, що в даному поданні «Календар» виділив всі дні робочого тижня. Взагалі можна виділити групу, яка складається з будь-якої кількості днів. Для цього виділите необхідний день в «Календарі» і, не відпускаючи ліву кнопку миші, розтягніть виділення на декілька днів. Для виділення непослідовних днів виділите один з них і, утримуючи клавішу <Ctrl> натиснутою, виділіть решту днів.

Подання «Тиждень». Подання «Тиждень»(Week) надто відрізняється від двох попередніх. Панель «Список зустрічей» відображає розклад семи днів. Але даний розклад не є таким детальним, як в поданні «День» (рис. 2.7.).

В цьому випадку «Календар» виділив весь тиждень. Так само, як і у випадку з поданням «День», можна виділити декілька тижнів в «Календарі», але, на відміну від днів, обмежень на виділення тижнів немає. Оскільки в цьому поданні можна переміщатися від одного тижня до іншого, використовуючи лінійку прокрутки, справа на панелі представлений «Список зустрічей». Рух повзунка вгору відповідає переміщенню в минуле, вниз — в майбутнє.

З Календарь - Microsoft Outlook

  • ' Файл Правка Вид Пееейтп Сервис Действия Справка 11Ц Сомаїь - І . ііуі Сегодня | jj День р^Рабочая ні

ї]3]Нед&ля Д] Месяц 11 fp Найти || Щ_ Введите кс

Календарь

Пресметреть: - Искатьв - Календарь Найти Параметри- х

і Дпрель 2005

Календарь

2 мая - б мая

 

П В С Ч П С Б

 

2 мая

Змая

4 мая

5 мая

6 мая

і

4 5 б[7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 26 29 ЗО

 

ЇЇО Али |

 

 

 

goo

 

 

 

 

 

 

Май 2005

g 00

 

 

 

 

 

П В С Ч П С В

 

2 3 4 5 6 7 6 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ЗО 31 1 2 3 4 5

10™ ll00 1200

 

 

 

 

 

 

Мопкалендари

Ц§ Календарь

ІЗ00

 

 

 

 

 

Открьіть обший календарь,.,

1400 1500 16 м

 

 

 

 

 

j Почта

_| Календарь

3=1 Контактьі

т—1

 

 

 

 

 

уі Задачи

         

| Заметки

1800

 

Вассейн (Намьів)

О

 

 

 

          | Список папок

1900

 

 

 

| Р | Ярльїки

20 м 71 00

 

 

 

 

 

 

I -II

Ваг™»™: І

 

Рис. 2.6.

Подання «Рабочая неделя»

Подання «Місяць». І нарешті, останнє подання — «Місяць» (рис.2.8). Подання «Місяць» (Month) зовні дуже схоже на подання «Тиждень» (Week), якщо не вважати, що в цьому поданні відображається цілий місяць. Якщо в даному поданні не видні «Календар» і панель «Завдання», пересуньте праву межу панелі «Список зустрічей» ліворуч.

«Календар» виділив цілий місяць. До речі, на панелі «Список зустрічей» непарні місяці потрапляють в тінь, що дозволяє виразно бачити межі місяців при переході за допомогою смуги прокручування справа.