Презент-жарт

магниевый скраб beletage

Щоб зробити презент-жарт, необхідно добре знати характер і звички людини, якій призначається подарунок, інакше ризикуєте пошитися в дурні. Можливий варіант: даруючи презент, а усно сповістіть про подарунок в жартівливому тоні. Жартувати потрібно м' яко і по-доброму. Адже навіть кращий друг може образитися за недоречний жарт. А з колегами необхідно бути уважними вдвічі: це стосується карикатур, ляльок-двійників, частівок і т. ін. Тому перш, ніж вибирати подарунок, визначтеся, які у вас з цією людиною стосунки.

Подарунок часто має символічне значення — це своєрідна форма виразу почуттів. При мінімальній вартості, зроблений з умислом, він може мати величезну цінність для того, кому подарунок підносять.

Виходячи з того, що подарунок цінний, як знак уваги, з нього обов'язково знімають ярлик з ціною. Всі подарунки, за винятком квітів, підносять в упаковці. Вручивши його, скромно вислуховують слова подяки, не вступаючи в обговорення. Якщо подарунок передають особисто, його зразу ж розпаковують у присутності того, хто подарував, виражають задоволення і дякують. Неввічливо відкласти подарунок убік, не поглянувши на нього.

Не слід виявляти незадоволення за невміло вибраний подарунок. В особливих випадках (при близьких відносинах), відчувши, що подарунок виявився не дуже вдалим, можна запропонувати обміняти його (чек про всяк випадок потрібно зберегти). Відмовитися від подарунка можна тоді, коли він змушує відчувати себе боржником. При відмові висловлюють вдячність за увагу і мотивують свою відмову.

Даруйте, дивуйте і радуйте людей, які поряд. Можливо, саме ваш презент дасть колезі ту енергію, якої їй не вистачає, яка виділить цей день не тільки в роботі, а і в житті. Даруйте!