Подарунок начальнику

магниевый скраб beletage

Подарунок начальнику — непросте, але захоплююче завдання, яке дозволить вам багато чого відкрити у власному характері, характері начальника, а також безмежних можливостях, які на сьогодні є у кожного для вираження суперечливих почуттів, що викликані ним: улюбленим, ненависним, підступним, наївним, невловимим і всюдисущим — загалом, вашим керівником. Правила:

Доцільність подарунка цінується набагато більше, ніж його вартість. Вивчайте свого начальника.

Дотримання дистанції ніколи не шкодить. Ваш подарунок повинен бути приємним, але не фамільярним.

Якщо ваш подарунок дуже відверто говорить про бажання відчепитися, то не чекайте особливої уваги керівництва до власної персони. Принаймні, до наступного свята.

VIP-подарунки займають особливе місце в системі подарункових «жанрів». Якщо рекламні сувеніри, корпоративні і бізнес-по- дарунки постійно підштовхують до укладення нових контрактів, розширення співпраці та інших суто комерційних дій, то з VIP-пода- рунками все по-іншому.

VIP-подарунки схожі на жертвоприношення богам, які нас вже облагодіяли і тепер ми готові будь-яким чином виразити свою вдячність. Принаймні так це повинно виглядати. Перш за все вони повинні бути достатньо VIP. При цьому не з вашої точки зору, а того, кому подарунок підносять.

Бізнес-подарунки краще всього шукати задовго до того моменту, коли настане час їх піднести. Чим жорстокішою стає конкуренція на нашому молодому і від цього вельми кровожерному ринку, тим більшого значення набувають бізнес-подарунки. Вчора обличчя вашого партнера сяяло тільки при слові «подарунок», сьогодні він вередливо вип' ячує губу і безсоромно дає вам зрозуміти, що дарованому коневі дивляться в зуби, та ще з якою пристрастю: Бізнес-по- дарунки стали особливою мовою спілкування, не гірше за танець індійської танцівниці або японської ікебани.

До корпоративних подарунків належать всі презенти, які робляться від імені компанії, на честь компанії і на кошти компанії.

Під корпоративними подарунками мається на увазі те, що кожен предмет нагадуватиме про компанію-дарувальника довгі роки завдяки нанесеному на ньому логотипу, фірмовій упаковці і тому подібному.

Все більше компаній розуміє, що про своїх співробітників треба піклуватися, оскільки вони — головне надбання бізнесу. Співробітникам можна дарувати подарунки в дні народжень, в дні свят, ювілеїв і просто так. Просто не забувайте, що ваші співробітники теж люблять одержувати подарунки і в цьому нітрохи не відрізняються від вас самих. Незалежно від віку, освіти і статі керівники люблять такі корпоративні подарунки, які підкреслюють винятковість їх становища і неповторність їх особи, або хоча б одне з двох.

Тому тут ніяких штампів і стандартів. Їм повинен бути притаманний стиль, рівень, елітарність, ексклюзивність.

Корпоративні подарунки клієнтам і партнерам ви не просто даруєте, а робите інвестиції в майбутнє свого бізнесу. Подарунок може стати вашою кращою комерційною пропозицією за весь час ваших взаємостосунків. Постарайтеся зробити так, щоб ваш подарунок став дійсно дорогою річчю в житті замовника і партнера, хай він кожен день нагадує про те, наскільки корисною виявилася співпраця з вами не тільки для компанії, але і для того, хто особисто одержав ваш подарунок.