Стратегія проекту

магниевый скраб beletage

Перед розглядом завдань проекту або необхідних ресурсів слід визначити його стратегію. Стратегія використовується для висвітлення загальної картини проекту, щоб всі зацікавлені сторони були чітко обізнані з проектом, що починається.

Важливо збирати і уточнювати такі відомості:

Цілі. Цілі та результати проекту повинні бути абсолютно ясні.

Пропозиції. Якщо робляться які-небудь припущення, які сприяють успішному досягненню мети проекту, вони повинні бути зафіксовані заздалегідь.

Обмеження. Будь-які обмежуючі або примусові чинники повинні бути виявлені. Встановлення кордонів і обмежень також корисне при плануванні дій на вирішення можливих проблем.

Ділянка охоплення. Ділянка охоплення визначає завдання і кінцеві результати проекту.

Ці дані допомагають краще зрозуміти проект. Вони можуть бути також використані, якщо виникне необхідність відреагувати на зміни, що відбулися в ході проекту.

Основні можливості Microsoft Project

Керівнику проекту необхідно стежити за безліччю деталей проекту, не випускаючи з уваги кінцеву мету. Чи може допомогти в здійсненні цього завдання програма Microsoft Project? По-перше, в базі даних Microsoft Project зберігаються всі відомості про проект. Потім ці відомості використовуються в Microsoft Project для обчислення календарного плану і обліку витрат проекту; таким чином створюється план проекту. Чим більше задано відомостей, тим більше точним буде план.

Введені і обчислені в Microsoft Project відомості зберігаються в полях, які містять певні типи даних, наприклад назви або тривалості завдань. У Microsoft Project кожне поле зазвичай відображається у вигляді стовпця.

Результати розрахунків в Microsoft Project негайно відображаються у форматі, аналогічному електронній таблиці. Якщо введені всі відомості про завдання, можна дізнатися про початкову та кінцеву дати даного завдання, потреби в ресурсах та кінцеву дату проекту.