Введення завдань таїх тривалості

магниевый скраб beletage

Звичний проект є набором зв'язаних завдань. Завдання визначається обсягом роботи і конкретними результатами; воно повинно бути досить коротким, щоб можна було систематично відстежувати хід його виконання. Тривалість завдання, звичайно, повинна лежати в інтервалі від одного дня до двох тижнів.

Введіть завдання у порядку їх виникнення. Потім оцініть тривалість кожного завдання і введіть цю оцінку як тривалість. Тривалості використовуються в Microsoft Project для обчислення обсягу роботи, який необхідно виконати в рамках кожного завдання.

Не слід для кожного завдання вводити дати в поля Початок і Закінчення. У Microsoft Project початкова і кінцева дати обчислюється з урахуванням зв'язків між завданнями, про які буде розказано далі.

У меню Вигляд виберіть команду Діаграма Ганта.

У полі Назва завдання введіть назву завдання і натисніть клавішу TAB.

Microsoft Project вводить із знаком питання зразкову тривалість завдання, рівну одному дню.

У полі Тривалість введіть час, необхідний для виконання задачі в місяцях, тижнях, днях, годиннику або хвилинах, без

урахування неробочих днів. Можна використовувати наступні скорочення:

місяці = м

тижні = т

дні = д

годинник = г

хвилини = хв

Щоб задати зразкову тривалість, введіть після неї знак питання.

Натисніть клавішу ENTER.

У наступних рядках введіть додаткові завдання, необхідні для виконання проекту. Про те, як їх організувати і змінювати, буде розказано пізніше.

Також можна додавати замітки для завдання. У полі Назва завдання виберіть завдання і натисніть кнопку Замітки завдання. Введіть відомості в полі Замітки і натисніть кнопку OK.

Кнопка панелі інструментів може бути тимчасово прихована. Вона може не відображатися, якщо для всіх кнопок недосить місця. Натисніть кнопку Параметри панелей інструментів, а потім натисніть кнопку Замітки завдання.

Крім того, для швидкого створення нового проекту може бути використана бокова ділянка Список завдань.

На панелі інструментів Консультант натисніть кнопку Завдання, а потім кликніть посилання Введення завдань проекту. Дотримуйтесь інструкцій в боковій ділянці.