Скопіюйте файли на комп'ютер веб-вузла.

магниевый скраб beletage

Протестуйте веб-сервер в діалоговому режимі.

Тепер, коли сторінки веб-сервера вашого підприємства встанов­лені, ще раз перевірте роботу кожної з них. Чи всі сторінки відобра­жаються, чи всі графічні зображення на місці? Підключіться до серве­ра з допомогою модему і визначте, скільки часу займає завантаження кожної сторінки. Якщо бажаєте провести справжнє тестування, тоді зверніться до професіоналів.

Не обмежуйтесь тестуванням тільки веб-сервера. Перевірте, чи доходять усі повідомлення, які відправляються з нього. Якщо відвід­увач відправляє електронне повідомлення з вашого сервера, чи отри­має його ще хто-небудь. Також слід переконатися, що робота вашого персоналу добре організована.

9. Потурбуйтесь про зацікавлення відвідувачів. Необхідно налаштувати програму промоції, завдяки якій про ваш сервер дізна­ються споживачі.

10. Організуйте підтримку та вдосконалення веб-сервера. Після того, як веб-сервер почав функціонувати, настав час його ре­кламувати, вивчати реакцію відвідувачів і вдосконалювати його. Якщо хочете, щоб відвідувач на нього повернувся ще раз, необхідно підтримувати в нього інтерес до вашого веб-сервера, регулярно по­новлюючи його та вносячи зміни і доповнення. Відповідно, потрібно передбачити витрати на редагування.

При плануванні графіку роботи (для фірм середнього розміру) необхідно виділити від 4 до 40 годин на підтримку веб-сервера і від 2 до 30 годин на обробку електронної пошти (залежно від інтенсивнос­ті переписування).

Для веб-сервера характерним є дворівневий показ продукції. По-перше, це розміщення простої інформації (логотип, контактна інформація, основні дані про фірму, загальні дані про товари і по­слуги). Для більшості компаній маркетинг такого рівня не приносить прибутку. По-друге, це представлення специфічної та розважальної інформації. Після відвідування такого сервера відвідувач отримує задоволення, що є вирішальним етапом інтерактивного маркетингу, особливо якщо ваше підприємство бажаєте перетворити своїх відвід­увачів веб-сервра в постійних клієнтів.