8.1. Проведення маркетингових заходів для залучення відвідувачів на сервер

магниевый скраб beletage

Цей етап передбачає реалізацію розробленого раніше плану ре­кламної кампанії, спрямованої на рекламу веб-сервера підприємства в Інтернеті. Основними методами її проведення є такі заходи:

1. Реєстрація сервера на пошукових машинах. Навіть якщо цього не робити, новий сервер рано чи пізно потрапить у поле зору пошукових машин і буде проіндексований, тобто в базу даних по­шукової машини буде включена інформація про сторінки сервера і ключові слова, що відповідають цим сторінкам. Проте краще виявити ініціативу і зареєструвати новий сервер у пошукових машинах, дав­ши тим самим вказівку пошуковим машинам проіндексувати сервер у першу чергу.

Розміщення безкоштовних посилань у веб-каталогах. Як і

пошукові машини, каталоги використовуються відвідувачами Інтер- нету для пошуку інформації. Каталоги — це ієрархічні бази даних, організовані за предметними сферами. У каталог можна потрапити тільки через реєстрацію в ньому (на відміну від пошукових машин). Оскільки каталоги не мають власних засобів збору інформації, ана­логічних роботам пошукових систем, вся інформація про сервер, що включається в каталог, береться винятково з реєстраційної форми.

2. Розміщення посилань у «жовтих сторінках». На жовтих сторінках зазвичай поміщають коротку інформацію про тип бізнесу компанії, її логотип, 1-2 ілюстрації та повну інформацію про коор­динати фірми. Стандартний сервіс включає назву бізнесу, номери телефонів і факсу, адресу електронної пошти, посилання на сторінку в Інтернеті, декілька (2-5) рубрик, до яких можна включити назву бізнесу і короткий (у 20-50 слів) опис діяльності фірми.

3. Реєстрація на тематичних веб-серверах. Практично для будь-якої сфери знань у Інтернеті можна знайти сервери, що містять колекції гіпертекстових посилань на інформаційні ресурси в цій сфе­рі (Jump Station). Такі сервери містять велику кількість посилань і дуже популярні як відправні пункти для пошуку інформації з визна­ченої теми.