16.2.2. Одяг для корпоративу

магниевый скраб beletage

На початку XXI століття на корпоративних заходах вважалосьнедоречним плаття до підлоги, криноліни та корсети. Складністьпідготовки до корпоративної вечірки полягала у такому вдягненніна роботу, щоб після неї без проблем перейти до вечірніх веселощів.Роздуми про одяг, передусім, хвилювали жінок. У цих справах їхнєжиття є складнішим ніж у чоловіків.

Мабуть же ніхто з жінок не хоче цілий робочий день сидітиперед комп'ютером у платті для коктейлів, з оголеними плечима таглибоким декольте. Мало хто хоче бути на вечірці у джинсах, роз-тягнутому до колін светрі чи іншій буденній робочій одежі. Якщоміж закінченням робочого дня та початком фуршету перерва неве-лика і немає можливості радикально перевдягнутися, то необхідновиявити винахідливість

Фахівці рекомендують розпочинати з головного і вчиняти так:

Одягти чорну спідницю чи чорні брюки та найнаряднішітуфлі, які є у гардеробі.

Для гори від пояса взяти однотонну блузу або світер з V —подібним вирізом. Або ж одягти темний топ під приталений жакет.

Рекомендовані ансамблі мають достатньо пристойний вигляддля офісу, залишаючи при цьому достатній простір для гламурнихперетворень і прикрас. Правильно підібрані аксесуари вирішуютьбагато проблем та задають тон всьому костюму. Вбрання допоможеоживити кольором розкішна шаль або красивий шовковий шарф.Не завадить вечірня сумка без ручок, елегантні висячі сережки,незвичайна зачіска та дещо скоригований, дивлячись на обставини,макіяж. Співробітниця за таких умов стає жінкою. Коли літераторз молодою дружиною заявився на корпоративі, то йому сказали,що вбрання у дружини - це справжня поема. Літератор у відповідьзазначив, що то - дві поеми і десять віршів.

Сподіваємось, що наведені вище підказки про вбрання допо-можуть жіночій частині фірми довести, що на корпоративі вони єжінками, а не просто співробітницями.

На вечірці не слід зловживати стилем одежі. Слід пам'ятати,що корпоративні заходи — це не конкурси на глибину декольте чипарфумну інтоксикацію. Доцільніше на вечірці продемонструватисвій гарний смак. Батьківщина ніколи не забуває героїв, а колективкомпанії та її керівництво тих, хто знає міру у декольте.