16.3.5. Рецепти на ранок Нового року

магниевый скраб beletage

Спочатку нагадаємо анекдот. У ньому відбувається розмоваміж батьком (Б) і сином (С).

Б. — Синок, подай склянку води, я помираю.

С. — Ранком Нового року всі помирають. Встань сам і випийводи.

Отже, нагадаємо про деякі з рецептів, про які повідомляла пре-са і які спрямовані на те, щоб людина не померла та дожила до на-ступного Нового року.

Настойка м'яти. 20 крапель настойки м'яти розвести в од-ному стакані холодної води. Рекомендується випити все відразу.Сп'яніння минає швидко, Зменшується головний біль.

Узвар. Похмілля можна позбутися за допомогою узва-ру. Напій потрібно настояти впродовж трьох днів. Тоді у ньомуз'являються цілющі якості.

Лимонна кірка. Взяти свіжу лимонну кірку діаметром 2 сан-тиметри. Очистити шкіру від білої речовини. Прикласти до скронівологим боком. Невдовзі під кіркою утвориться червона пляма.Вона розпочне горіти і свербіти. Ваш стан стане дещо кращим. Го-ловний біль зникне взагалі.

Яйце. Сколотити в склянці сире яйце. Після цього змішатийого з оцтом, сіллю, гострим кетчупом. Випити залпом. Похмілляполегшиться.

Диво-суміш. Змішати чарку горілки з кількома ложкамисметани. Додати туди ложку меду та трохи льоду. Випити повільно.

Нашатирний спирт. 5-6 крапель нашатирного спирту роз-чинити в одній склянці холодної води. Випити за один прийом.Метод застосовується для термінового протверезіння.

Молочна суміш. У склянці молока змішати дві ложки кас-торового масла. Підігріти на повільному вогні. Додати ложечкуперцю. Поволі випити поки суміш є теплою. Суміш вважаєтьсядобрим засобом проти похмілля.

М'ятний спирт. Налити 20 крапель м'ятного спирту у склян-ку з холодною водою і випити. Через одну-дві хвилини настанеповне позбавлення від наслідків випитого.

Розсіл. У склянку розсолу додається чайна ложка олії. На-тщесерце відразу випивається половина склянки.

10. Часник і петрушка. Корисно проковтнути розчавленийзубок часнику та «закусити» його свіжими листками петрушки.