Стаття 10. Кріплення устаткування в приміщеннях

магниевый скраб beletage

Без письмової згоди Орендодавця Орендар не повинен прикріплюватиустаткування яким-небудь чином до приміщень, де воно міститься і використовуєть-ся, або до будь-якої іншою нерухомою власності.

Якщо Орендар просить дозволу в Орендодавця щодо попереднього пунктуцієї статті, то він повинен представити Орендодавцеві від власника цих приміщеньабо нерухомої власності письмову угоду або сертифікат. У ній завіряється, що влас-ник не розглядатиме устаткування як постійну належність цих приміщень або не-рухомої власності, а також устаткування, що орендується, залишається і залишати-меться власністю Орендодавця. Орендар відповідає за збиток, нанесений будівлі абоземлі й кріпленні устаткування або при його розмонтировці (незалежно від того, кимпроводитиметься кріплення або зйомка устаткування — Орендарем чи Орендодав-цем). Орендар повинен захистити Орендодавця від всяких претензій із цього при-воду.

Орендар гарантує Орендодавцеві, що він буде належним чином і пункту-ально вносити рентні платежі, сплачувати податки за нерухомість і оплачувати іншівитрати по використанню приміщень де розміщується, зберігається і/або експлуа-тується устаткування. За вимогою Орендодавця Орендар повинен пред'являти всідокументи щодо вказаних платежів.