§ 4. Рибні страви, приготованіна решітці та вертелі

магниевый скраб beletage

Риба-гриль

Риба — 125 г, сік — 100 г лимонний — 2 мл, сіль — 2 г,рослинна олія — 5 мл.

Вихід — 100 г.

Пропорційні шматки риби збризкати лимонним соком,змастити рослинною олією та обсмажити на решітці з обохбоків до готовності.

Оселедець на вертелі

Філе оселедця — 40 г, ріпчаста цибуля — 7 г, лимонна це-дра — 2 г, лимонний сік — 5 мл, сіль — 2 г, борошно — 5 г,яйце — 10 г, свіжий огірок — 20 г, перець червоний солод-кий — 5 г, рослинна олія — 5 мл.

Вихід — 100 г.

Філе оселедця покласти на 30 хв у маринад, приготованийіз подрібненої цибулі, лимонної цедри та лимонного соку.Злегка посолити, за панірувати в борошні і обмочити в яйці.Нанизати на вертел зигзагоподібно шматочки філе, між кож-ним вигином — шматочки солодкого перцю та огірка, змас-тити рослинною олією та обсмажити у шашличній шафі.

Рибне філе на вертелі

Щука — 250 г, шпик — 12 г, сіль — 5 г, лимонний сік —5 мл, вершкове масло — 15 г, зелень петрушки — 3 г.

Вихід — 200 г.

Рибу очистити і видалити нутрощі. Отвір живота наповни-ти тонко нарізаними смужками шпика. Всередині та зовні по-солити.

Масло, змішане з подрібненою зеленню петрушки, вклас-ти в отвір живота і закріпити дерев'яними шпильками. Надітищуку на вертел, змастити розтопленим маслом і в проце-сі смаження в шашличній шафі декілька разів полити рибумаслом.