12.3. Торти листкові

магниевый скраб beletage

Торти листкові — Листковий з кремом, Листковий з горіха-ми, Листково-фруктовий, Ювілейний, Яблучний, Слойка Вінни-цька, Апетитний, Іриска. Торт Листковий з кремом складається ізтрьох шарів листкового напівфабрикату, які з'єднані вершковимкремом, верх вкритий кремом, посипаний крихтами напівфабри-кату, що почергово з'єднані суфле і джемом. Поверхня вкрита су-фле і оздоблена малюнком із шоколадної глазурі.

Торт Наполеон складається з трьох шарів листкового напівфа-брикату, з'єднані між собою вершковим кремом з курагою. Пове-рхня і бокові поверхні обсипані крихтою листкового напівфабри-кату і цукровою пудрою. Термін зберігання 120 годин (рис. 12.19).

Торт Яблуневий цвіт містить три шари листкового напівфаб-рикату, що з'єднані між собою вершковим кремом з яблуками.Поверхня художньо оздоблена вершковим кремом у вигляді реші-ток і желе. Бокові поверхні оздоблені кремом і повітряними квіта-ми (рис. 12.19).

1 2Рис. 12.19. Торти Наполеон (1) і Яблуневий цвіт (2)

Торт Апетитний включає два шари листкового напівфабрика-ту, що з'єднані привабливою начинкою, до складу якої входитьмасло вершкове та молоко згущене з цукром. Поверхня та боковісторони покриті цією ж начинкою і обсипані крихтами листковогонапівфабрикату.

Торт Вулик готують з листко-вого напівфабрикату з вишнею увигляді трубочок, викладених гір-кою, перекладених кремом з ка-вою, оздоблених шоколадною гла-зур'ю, вершковим кремом і виш-нею консервованою (цукатами).Пірамідальної форми (12.20).

Торт Іриска — це два шари листкового напівфабрикату,з'єднані начинкою молочною ароматизованою (уварене згущенемолоко). Поверхня покрита цією ж начинкою та посипана крихта-ми листкового напівфабрикату і стружкою кондитерської глазурі.

Рекомендують вводити порошки з плодів калини, обліпихи,глоду, айви та вичавок томатів у жировий компонент виробів злисткового тіста. Ці добавки містять комплекс речовин-антиоксидантів, які спроможні гальмувати окислювальні процесижирів під час випікання листкових виробів за високих температур,а також під час тривалого зберігання готових виробів.