12.12. Тістечка бісквітні

магниевый скраб beletage

Тістечка бісквітні бувають нарізані і з штучно-випеченимнапівфабрикатом. Прикладами нарізаних тістечок можуть бути:Бісквітне, глазуроване помадою з білковим кремом, Бісквітне згоріховим кремом, Бісквітне з вершковим кремом, Бісквітнекремово-фруктове. Бісквітне кремово-фруктове складається зтрьох шарів бісквітного напівфабрикату, які з'єднані варенням ікремом з вершків. Поверхня вкрита начинкою і оздоблена яго-дами з варення і желе. Тістечка із штучно-випеченим напівфаб-рикатом: Бісквітне фруктове, Бісквітне, глазуроване помадою,Буше.

Тістечко Буше складаєтьсяз двох штучних бісквітних на-півфабрикати, з'єднаних верш-ковим кремом, круглої форми.Поверхня глазурована шокола-дною помадкою і оздобленаРис. 12.40. Тістечко Буше кремом. Маса — 40 г (рис.

12.40).

Тістечко Роза складаєтьсяіз бісквітного напівфабрикатуі суфле. Поверхня оздобленабілковим кремом у виглядіквітів роз. Виготовляють ма-сою — 80 грам (рис. 12.41).

Тістечко Шоколадне готують із шарів бісквіту і вершково-шоколадного крему, звернутого у формі рулету. Поверхняоздоблена вершковим кремом і шоколадною глазур'ю. Випус-кають масою 50 г (рис. 12.43).

Тістечко Празьке складається з двох шарів бісквіту з какао,один з яких просочений сиропом, з'єднаних вершковим шоко-ладним кремом. Поверхня оформлена повидлом і глазурованашоколадною помадкою. Маса — 60 г (рис. 12.43).

Тістечко Рижик містить два лимонних напівфабрикати, по-чергово з'єднаних вершковим кремом з увареним згущениммолоком. Поверхня оформлена кремом і оздоблена шоколад-ною глазур'ю. Виготовляють масою 70 грам (рис. 12.43). \

В числі нових видів тістечка бісквітні: Лісові сунички (накруглий бісквітний напівфабрикат відсаджене суфле та білко-вий крем), Кокосове (два круглі бісквітні напівфабрикатиз'єднані шоколадно-вершковою помадою з кокосовою струж-кою, а поверхня глазурована шоколадною глазур'ю та посипанакокосовою стружкою), Насолода (два круглі бісквітні напівфа-брикати просочені сиропом і з'єднані сумішшю шоколадноїглазурі, горіха та вершкового шоколадного крему, поверхняглазурована шоколадною глазур'ю та посипана подрібненимгоріхом), Боровичка (два круглі бісквітні напівфабрикати, гла-зуровані кондитерською глазур'ю та з'єднані шоколадним суф-ле, нижній напівфабрикат посипаний кокосовою стружкою, атістечка виготовлені у вигляді грибочка), їжачки (на бісквітнийнапівфабрикат, глазурований кондитерською глазур'ю, відса-джене шоколадне суфле у вигляді їжачка, поверхня посипанакокосовою стружкою), Чорний принц (бісквіт з шоколаднимкремом у шоколадній глазурі з подрібненими горіхами), Лісова

ягода (бісквіт з фруктово-жировою начинкою і ароматом лісо-вої ягоди, поверхня оздоблена кокосовою стружкою або рисо-вими кульками і ягодами журавлини), Сонечко (бісквітні на-півфабрикати з фруктово-масляною начинкою з додаваннямкураги і абрикосового джему).

Тістечко Ассоль готується з бісквіту «Чорний принц», суф-ле з вареним згущеним молоком, просоченим сиропом, масля-ним кремом та шоколадом. Маса виробу — 75 г.

Корпорація Рошен пропонує бісквітні тістечка Апельсин-крем, Згущене молоко, Полуниця-крем, Шоколадно-горіхові(рис. 12.44). Вони вирізняються різними поліпшувачами, в ос-новному виробляють з темного бісквіту. Апельсин-крем маєначинку типу джем-крем зі смаком апельсина, покриті шокола-дною глазур'ю і декоровані молочною глазур'ю. Тістечка Шо-коладно-горіхові включають какао терте, фундук смажений те-ртий, ароматизатори «фундук» та «шоколад». Термін зберіган-ня тістечок 6 місяців.

фф фф Гф

Рис.12.44. Тістечка бісквітні Апельсин-крем (1), Згущене мо-локо (2), Полуниця-крем (3), Шоколадно-горіхові (4)