14.1. Рулети бісквітні

магниевый скраб beletage

Асортимент рулетів бісквітних формується за видом начи-нки і способом випуску. Рулети фруктові з начинками — фру-ктовий, з джемом, Південний (повидло), Вишня-крем (термінзберігання 6 міс), Праліне (шари повидла яблучного і крему зпраліне), вершково-фруктовий (шари фруктового крему Шар-лот); з іншими начинками — рулет Кремовий — вершковийкрем, Екстра — вершково-сирний крем, Вершковий — начин-ка з вершками. Кавовий — начинка кавова, Ласунка — шоко-ладний крем з подрібненим смаженим горіхом, Червоноград-ський — суфле змішане з цукровою пастою.

У числі нових рулетів на основі бісквіту ввиділяють наступнівиди: Рулет з кремом та чорносливом Подарунковий, Кавовий,Вишневий, Фантазія, З джемом.

Рулет з кремом і чорносливом поєднує вершковий крем та чо-рнослив, а поверхня художньо оздоблена кондитерською гла-зур'ю, бокова поверхня обсипана крихтами бісквіту. Рулет Пода-рунковий має вершково-молочну начинку, яка використовуютьі для покриття поверхні та оздоблений горіхами і посипанийцукровою пудрою. Рулет Кавовий — бісквітний напівфабрикат,оздоблений смужками бісквіту з какао-порошком та покритийвершково-молочним кремом, бокова поверхня обсипана біскві-тними крихтами. Рулет Вишневий — бісквіт для рулету покритийзбитими вершками та вишнями у власному соку, а поверхня —художньо оздоблена кондитерською глазур'ю звичайною і білою.Рулет Фантазія — бісквітний напівфабрикат оздоблений малюн-ком бісквіта з какао-порошком та покритий джемом і суфле, а бо-кові поверхні покриті суфле й обсипані крихтами бісквіту.