14.2. Рулети фруктові

магниевый скраб beletage

Фірмовий рулет буває таких різновидів: Карамель-фундук,Крем-вишня, Крем-шоколад, Молочний крем, Шоколад-апельсин,Полуниця з вершками, Шоколадно-журавлиний, Молочно-абрикосовий, Горіховий з пряженими вершками (рис.14.1). РулетКарамель-фундук має начинку на основі горіхової пасти, молокасухого, горіха, какао-порошку. Випускають масою 290 г. У 100 гвиробу 12,9 г жирів. Рулет Крем-шоколад готують з використан-ням какао-порошку і кремової начинки; Молочний крем — жиркондитерський, молоко сухе знежирене; Шоколад-апельсин —какао-порошок, молоко сухе, ароматизатори «чорний шоколад» і«апельсин»; Полуниця з вершками — молоко сухе і конфітюр по-луничний; Шоколадно-журавлиний — какао-порошок, молокосухе, журавлиний конфітюр; Горіховий з пряженими вершками —молоко сухе, горіх кешью, жир рослинний. Випускають масою205 г.

1          2          3

Рис. 14.1. Рулети: 1 — «Крем вишня»; 2 — «Крем-шоколад»;

3 — «Полуниця з вершками»

Рулет з начинкою Фірмовий (малина). Начинку готують з ви-користанням конфітюру малинового, підварки фруктово-ягідної,ароматизатора і барвника. До складу бісквіту входять: борошнопшеничне, крохмаль, цукор, яєчні продукти, сіль, розпушувачі,рослинний жир, ванілін, емульгатор. Рулет містить, г/100 г: 6 —жиру, 4 — білків, 57,2 — вуглеводів.

Рулет бісквітний «Денролл» буває Абрикосовий, Чорничний,Полуничний, Малиновий, Вишневий, Лісова ягода, а також у кон-дитерській глазурі і Люкс з кремом та 3 вареним згущеним моло-ком у глазурі. Крім того, виробляють міні-рулети цих наймену-вань (рис. 14.2).

1          2          З

Рис.14.2. Рулети бісквітні «Денролл» з начинкою «крем-брюле.» в глазурі (1); з горіховим кремом в глазурі (2), з кремом«варене згущене молоко» у глазурі (3)

Рулети бісквітні 7 DAYS випускають з фруктовими начинкамирізних найменувань і з кремом-какао.

Рулет Домашнє свято готують з різними фруктовими начин-ками і декорують глазур'ю.

Рулет бісквітний Соната буває Абрикосовий глазурований, 3какао, Молочний (рис. 14.3). Міні-рулети виготовляють аналогіч-них назв, маса 5 штук — 175 г. Термін зберігання рулетів Соната 6міс (рис. 14.4).

14.3. Рулети поліпшені

Корпорація Рошен виробляє фірмовий рулет Швейцарський ізпшеничного борошна вищого ґатунку кількох різновидів: Верш-ково-ванільний, Трюфельний, Шоколадно-горіховий, Тірамісу(рис. 14.5). Рулет Вершково-ванільний готують з використаннямрослинних жирів, меланжу, молока згущеного з цукром, молокасухого незбираного та знежиреного, з доданням какао-порошку,вермішеллє з білого шоколаду, вологоутримуючого агенту моно-пропілен-гліколю (Е1520), ароматизаторів «ваніль» та «вершкимолока». Трюфельний рулет ароматизований «бренді» та «шоко-лад». Шоколадно-горіховий включає фундук смажений тертий,какао терте, какао-порошок, молоко сухе незбиране та знежирене,молоко згущене з цукром, ароматизатори «фундук» та «шоколад».Рулет Тірамісу містить кусочки білої шоколадної глазурі, порош-ки йогуртів та маскарпоне, какао-порошок, молоко згущене з цук-ром, ароматизатори «ваніль», «кава-марсала» та «тірамісу». Тер-мін зберігання рулетів 6 міс.

Підприємства корпорації Рошен випускають бісквітні руле-ти Шоколадний, Вишня-крем, Абрикос-крем, Апельсин-крем,Згущене молоко, Шоколадний із темного бісквіту з шоколадно-кремовою начинкою, покритий шоколадною глазур'ю і декоро-ваний ясно-молочною глазур'ю (рис. 14.6). Основою начинки єпюре яблучне. Вироби готують з використанням глюкози, ка-као-порошку, рослинних жирів, молока згущеного з цукром,молока сухого незбираного та знежиреного, вологоутримуючихагентів: сорбітол і монопропілен-гліколь, ароматизаторів «шоко-лад», «ванілін». Рулети Вишня-крем та Абрикос-крем із світлогобісквіту з начинкою типу джем-крем із смаком вишні або абрико-са та декоровані шоколадною глазур'ю. Рулети Апельсин-крем іЗгущене молоко виробляють із темного бісквіту. Для приготуван-ня начинки рулету бісквітного Абрикос-крем використовують ба-рвники тартразин і понсо 4R, а Апельсин-крем — жовтий соняч-ний захід. Термін зберігання цих рулетів передбачений 6 місяців.

Ці підприємства також випускають бісквітні міні-рулети: Шо-коладно-горіховий, Полуниця-крем масою нетто 38 і 190 г та «Су-пер-міні» — Шоколадно-горіховий, Вершково-ванільний, Полу-ниця-крем, Лісова ягода масою нетто 38 г (рис. 14.7). Шоколадно-горіхові виробляють з темного бісквіту, з шоколадно-горіховоюначинкою, покриті шоколадною глазур'ю і декоровані ясно-молочною глазур'ю. Ароматизаторами «супер-міні» рулетів є «лі-сова ягода» та «баурваніль».

Рулет Персик і Зимова вишняготують з бісквітного напівфабри-кату відповідно білого і шоколадно-го, перешарованого кремом із сухо-го яєчного білка і сирного мусу. По-верхня рулету Персик оздобленаполовинками персика, шоколадом ікремом, а Зимова вишня — вишнеюі кремом (рис. 14.8).

ЦКВЛ Укоопспілки пропонує документацію на такі рулети:Молочний літній — це бісквітний напівфабрикат, змащений вива-реним згущеним молоком з цукром, поверхня покрита шоколад-ною глазур'ю або тертим шоколадом; рулет Неапольський — біс-квітний напівфабрикат промащений всередині білковим кремом іжелатином і загорнутою смужкою із желе, поверхня оздобленабілковим кремом і посипана стружкою кокосових горіхів; рулетКавовий — бісквітний, змащений вершковим кремом, з доданнямкави розчинної або кавового напою і загорнутим всередині чорно-сливом чи курагою, поверхня оздоблена цим же кремом, малюн-ками з темперованої шоколадної глазурі, бокові поверхні посипаністружкою кокосових горіхів чи ядрами горіхів.

ВАТ «Житомирхліб» виготовляє рулети Шоколадний і Медо-вий (рис. 14.9). Рулет Шоколадний готують з бісквіту з какаозмащеного повидлом, масляним кремом та загорнутий у виглядірулету. Поверхня заглазурована шоколадною помадкою та оздоб-лена кокосовою стружкою. Випускають ваговим або упакованим упластикову коробку та плівку. Рулет Медовий готують з медовогобісквіту, покритого шаром повидла та масляного крему. Поверхняпосипана цукровою пудрою. Термін зберігання 120 годин.

1 2Рис. 14.9. Рулети Шоколадний (1) і Медовий (2)

ТОВ «Виробничо-кондитерський комбінат «Нивки» виготов-ляє бісквітні рулети з різними кремами (табл. 14.1).

Таблиця 14.1Асортимент бісквітних рулетів ТМ «Нивки»

Найменування

Характеристика

Шоколадний

Складається з напівфабрикату біс-квіту з какао, вершково-шоколадного крему. Поверхняоздоблена шоколадом.

Горіховий

Складається з напівфабрикату біс-квіту і вершкового крему. Поверх-ня оздоблена горіхами.

Кавовий

Складається з напівфабрикату біс-квіту, вершково-кавового крему.Поверхня оздоблена шоколадом.

З чорносливом

Складається з напівфабрикату біс-квіту з какао, вершкового крему здодаванням чорносливу. Поверхняоздоблена шоколадом.

З курагою

Складається з напівфабрикату біс-квіту, вершкового крему з дода-ванням кураги. Поверхня оздобле-на шоколадом.

Нивки

Складається з напівфабрикату біс-квіту з маком, вершкового крему.Поверхня оздоблена маком.

Рулет Ягідка готують з бі-сквіту і вершкового крему ізджемом, загорнутий у рулет.Поверхня глазурована суфле іпосипана шоколадною круп-кою. Енергетична цінність —336 ккал. Термін зберігання— 120 год. (рис. 14.10).

Рулет Родзинка складаєтьсяз бісквітного напівфабрикату,який перешарований суфле зродзинками. Поверхня глазуро-вана шоколадною помадкою іпосипана кокосовою стружкою.Енергетична цінність — 279ккал (рис. 14.11).

Рулет Сюрприз — це бісквіт вкритий суфле з мармеладом, за-горнутий у рулет. Глазурований шоколадною помадкою й оздоб-лений кольоровою кокосовою стружкою. Енергетична цінність —105 ккал. (рис. 14.12).

Рулет З курагою складається з бісквітного напівфабрикату,покритого кремом вершковим на селянському маслі з увареноюкурагою і скручений у вигляді рулету. Поверхня оформлена кре-мом і курагою та посипана цукровою пудрою (рис. 14.12).

Рис. 14.12. Рулети Сюрприз (1), 3 курагою (2)

Кондитерська фабрика Львівські солодощі виготовляє рулетиБісквітний і Фруктовий (рис. 14.13). їх готують з бісквітного на-півфабрикату, всередині містять відповідно крем вершковий ікрем вершковий з фруктами (вишнями). Поверхню рулетів оздоб-люють чорною кондитерською глазур'ю та кокосовою стружкою.Термін зберігання — 120 годин.