6.2.2. Енергетика

магниевый скраб beletage

Енергетичний сектор продовжує знаходитися поруч з місцевими і регі­ональними екологічними проблемами, такими як підвищення кислотності. Хвилювання з приводу глобальних аспектів енергетичної політики і 'їх дія на навколишнє середовище зростають. Глобальна проблема майбутнього буде складатися з того, що економічне зростання, ефективні і безпечні енер­гетичні постачання і чисте навколишнє середовище - це поєднані цілі.

Енергетична політика, таким чином, буде ключовим фактором у досягненні стабілізованого розвитку. Недавні проспекти ООН, які стосуються до світового населення, свідчать, що воно зросте від 5 млрд чоловік у 1990 р. до 10 мрлд чоловік до 2050 р. Виходячи з цьо­го енергетичні проекти показують, що енергетичний попит збільшу­ється від 9 млрд т нафтового еквівалента у 1990 році до 20 млрд т нафтового еквівалента у 2050 р. за умов мудрого сценарію або до 13 млрд т за умов сценарію високої енергомісткості.

Передбачене майбутнє енергетичне зростання, яке базується на мудрому сценарії, висуває на перше місто проблему безпеки енерге­тичних перевезень.

У 1990 році Комісія ЄС представила чотири сценарії впливу на енергетичний попит.