Сільське господарство

магниевый скраб beletage

Сільське господарство разом з лісовим господарством займають більше 80% території. Традиційно фермер - це опікун грунту і сіль­ської місцевості. Фермерська практика значно модернізувалася за останні 40 років.

Серед факторів, які вплинули на зміни, можна зазначити такі: переїзд сільського населення у міста, зростаюча механізація, поліп­шення транспорту, поліпшення якості зерна, захист урожаю та ви­ведення нових порід тварин, міжнародна торгівля та конкуренція у продуктах харчування.

Одним з наслідків цього в деяких випадках є переексплуатація і деградація природних ресурсів: грунту, води і повітря.

При вирощуванні врожаю систематичне використання фабрич­них захисних продуктів приводить до відносного захисту його від паразитів.

В деяких районах велика кількість родючих земель гине кож­ного року через ерозію, яка відбувається завдяки неправильному використанню землі. У тваринництві стає все більш важко працю­вати внаслідок захворювання тварин. Відходи тварин створюють все більше проблем забруднення води і грунту. Очищення під ниви, осушення землі викликають виснаження землі та зменшення біоло­гічного різноманіття. Надмірне використання азотних і фосфорних добрив викликають забруднення в багатьох річках та "цвітіння" во­доростей, порушення кисневого рівня води з драматичними наслід­ками для риби.