Тема 16. Облік довгострокових зобов'язань за облігаціями та з фінансової оренди

магниевый скраб beletage

Суть та тлумачення облігацій. Облік облігацій, випущених за дисконтом. Відображення в обліку облігацій, випущених між датами виплати відсотків. Характеристика рахунку 52 «Довгострокові зобов'язання за облігаціями». Документування операцій з обліку довгострокових зобов'язань по облігаціях на рахунках бухгалтерського обліку, в облікових регістрах та фінансовій звітності. Порядок складання журналу 3.

Види оренди та умови договорів оренди. Характеристика рахунку 53 «Довгострокові зобов'язання з оренди». Документування операцій з обліку довгострокових зобов'язань з оренди на рахунках бухгалтерського обліку, в облікових регістрах та фінансовій звітності. Порядок заповнення журналу 3 в частині Кт рахунку 53 «Довгострокові зобов'язання з оренди».

Відстрочені податкові зобов'язання. Відстрочені податкові активи. Загальна характеристика рахунків 17 «Відстрочені податкові активи» та 54 «Відстрочені податкові зобов'язання». Документування операцій з обліку відстрочених податкових активів та відстрочених податкових зобов'язань. Відображення операцій з обліку відстрочених податкових активів і відстрочених податкових зобов'язань на рахунках бухгалтерського обліку, в облікових регістрах та фінансовій звітності.

Загальна характеристика рахунку 55 «Інші довгострокові зобов'язання». Документування операцій з обліку інших довгострокових зобов'язань. Відображення операцій з обліку інших довгострокових зобов'язань на рахунках бухгалтерського обліку, в облікових регістрах та фінансовій звітності.